Лінійний світильник серії LN-5 - це універсальне сучасне рішення для побутового та комерційного освітлення.
Завдяки сучасному, мінімалістичному дизайну ці світильники добре вписуються в практично будь-який інтер'єр та можуть буди використані як основне, так і зональне освітлення.
Світильники в комплекті мають систему підвісів, завдяки якій можна підібрати оптимальну висоту монтажу світильника, а також встановлювати їх безпосередньо на будь-яку плоску поверхню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾90 |
| Артикул | 00-00027550 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1180x180x45 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Лінійний LED світильник LN-5-68-12015-5-В 68W 5000К 1200mm чорный з підвісом |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 68 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V/50 Гц |
| Розділ | Лінійні Led світильники |
| Світловий потік | 4960 Lm |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Лінійні |
| Ціна | 15.40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴






