Світлодіодний прожектор на сонячній батареї TIGER PRO-50 3CCT 068-012-2050
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 3CCT |
| Потужність | 50 W |
| Світловий потік | 700lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 рік |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 років |
| Батарея | 3.2V 5Ah LiFePO4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 153,44 ₴





