Світильник світлодіодний садово-парковий ґрунтовий OPTIC-7L (7W) 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 7W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Світловий потік | 490lm |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Термін експлуатації | 2роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,47 ₴




