Підсвітка дзеркал-картин LED "TURNA" 3W 4200K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 60° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 368 мм х 82 мм |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779,64 ₴



