Світильник настільний акумуляторний INTER 3CCT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | димерується |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 1W |
| Робоча напруга | 100-240V AC / 5V DC |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм х 255 мм |
| Світловий потік | 3000K 4500K 6000K |
| Термін експлуатації | 15000 вкл./викл. |
| Тривалість роботи від акумулятора | 8-12 рік |
| Батарея | 3.7V 500mAh Li-ion Battery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408,51 ₴



