Прожектор світлодіодний "PALLAS-50 3CCT" 50W чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 3000 k 4500 k 6000 k |
| Кут розсіювання | 90° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | алміній |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 145-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 176 мм * 152 мм * 28 мм |
| Світловий потік | 6500 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591,41 ₴




