Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER PRO-300" 300W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 300 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм * 250 мм * 47 мм |
| Світловий потік | 4200 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 рік |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 037,04 ₴



