Люстра LED "RAIMOND-55" 55W 4000K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 55 W |
| Робоча напруга | 180-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 600 мм |
| Світловий потік | 3300 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 432,65 ₴



