Прожектор світлодіодний переносний "PEGASUS/W-50" 50W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 100° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 178.6 мм * 155.8 мм * 78.1 мм |
| Світловий потік | 5750 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355,03 ₴




