Світильник аварійний LED "ALVES-1" 24W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | чорний з білим |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 190 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 1 секція: 3 години 2 секції: 1.5 години |
| Час заряджання | 20-24 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574,50 ₴


