Ліхтарик ручний "TORRES-2" 2W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 2 W |
| Світловий потік | 240 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | High Power LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 2.5 року (сильні) — 13.5 годин (слабке) |
| Час заряджання | 4-6 годин |
| Батарея | 3.7V 1.2Ah Lithium |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377,36 ₴


