Ліхтарик ручний "TORRES-1" 1W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 1 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Світловий потік | 80 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | High Power LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 4 годин (силі) — 16 годин (слабкість) |
| Час заряджання | 4-6 годин |
| Батарея | 3.7V 1.2Ah Lithium |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339,54 ₴


