
Світильник світлодіодний для високих стель LED MYRA-200 3CCT 200 W (3000K/4500K/6500K)
3 384,23 ₴
- В наявності
- Код: 063-011-0200-010
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильник світлодіодний для високих стель LED MYRA-200 3CCT 200 W (3000K/4500K/6500K)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 90 |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100 - 260 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 347 мм*156мм |
| Світловий потік | 30000 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 384,23 ₴






