Блок живлення BIOM Professional DC12 200W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00024491 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 200W BPX-12-200 16,6А |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 180-265 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 181x50x25 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 16.6 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 15.26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴


