HAVIT UC1016 - це блок живлення преміум класу, що підтримує швидку зарядку PD20W. Швидкий зарядний пристрій має роз'єм Type-C. Дає можливість заряджати Ваш пристрій з мінімальним нагрівом аккумулятора і за більш короткий термін, що в свою чергу подовжує срок служби пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45г |
| Вихідна напруга | USB-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.66А (20W) |
| Вхідна напруга | AC 100-240V 50/60Hz 0.5А |
| Габаритні розміри | 45,3mm x 24,5mm x 74,4mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Полікарбонат |
| Потужність | PD20W |
| Тип роз'єму | USB-C |
| Штрихкод | 6939119025175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴



