HAVIT H116 - це блок живлення преміум класу, що підтримує швидку зарядку стандартів QC3.0 і PD3.0. Швидкий зарядний пристрій HAVIT H116 має 2 роз'єми, USB + USB Type-C. Дозволяє заряджати моделі iPad Pro і MacBook, а також більшість ультрабуків. Технологія QC3.0 дасть можливість заряджати Ваш пристрій з мінімальним нагрівом аккумулятора і за більш короткий термін, що в свою чергу подовжує срок служби пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Білий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вихідна напруга | USB QC3.0 DC5V/3.0A, 9V/2.0A, 12V/1.5A; Type-C: DC5V/3.0A, 9V/2.7A, 12V/2.3A; |
| Вхідна напруга | АС100-240V 50-60HZ 0,6A |
| Габаритні розміри | 36mm x 59mm x 95mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 50 шт |
| Матеріали | ABS+PC |
| Потужність | PD18W |
| Штрих-код | 6939119007126 |
| Штрихкод | 6939119007126 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴





