Світильник МАГНІТНИЙ трековий VIDEX LD460B 21W 60cm 4000K 48V Black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 260г |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Енергоефективність | 93 Lm/W |
| Категорія | Магнітні трекові світильники |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 90 90 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Кут розсіювання | 110° |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 500mA |
| Матеріали | Алюміній + полікарбонат + акрил |
| Напруга | DC 48V В |
| Потужність | 21 W |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 600mm x 24mm x 25mm |
| Світловий потік | 1950 Lm |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246485777 |
| Штрихкод | 4820246485777 |
| Якість світла | Ra > 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴





