Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T08 700Lm 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 700 Lm |
| Колір | Чорний матовий |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 124г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1500mAh вбудований |
| Режим роботи | Максимум, низький, COB, COB-червоне мерехтіння |
| Комплектація | Кліпса, шнур на руку, зарядний кабель, документація |
| Штрихкод | 4820246483339 |
| Штрих-код | 4820246483339 |
| Дальність | 250м |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 135mm х 35mm х 28mm |
| Поверхня рефлектора | Мікротекстурована |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Тип світлодіода | P50 + COB |
| Захист від падіння | 1 м |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| IP | X2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴










