Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T06 300Lm 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Колір | Чорний матовий |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 131г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1200mAh або 21700 або 3x AAA змінний |
| Режим роботи | Максимум, середній, низький, стробоскоп, SOS, COB |
| Комплектація | Акумулятор, адаптер для батарейок типу ААА, шнур на руку, ущільнювач під АКБ 18650, документація |
| Штрихкод | 4820246483315 |
| Штрих-код | 4820246483315 |
| Дальність | 200м |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 153mm x 35mm x 28mm |
| Поверхня рефлектора | Гладка |
| Спосіб заряду | Не передбачено в корпусі |
| Тип світлодіода | T6 + COB |
| Захист від падіння | 1 м |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| IP | 44 (захист від бризок) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518 ₴











