Портативний сонячний зарядний пристрій VIDEX F515UU 15W, який може перетворювати сонячне світло на електрику для негайного виробництва відновлюваної енергії. Він може заряджати різноманітні пристрої, такі як мобільний телефон, планшет, павербанк тощо, має два USB виходи.
ОСОБЛИВОСТІ
- Високоякісна структура ламінування забезпечує виняткову водонепроникність панелі. Однак уникайте потрапляння води у вихідні порти.
- Рельєфна поверхня, що робить панель більш довговічною та покращує світлопоглинання на 5%.
- Вбудована система контролера USB, що робить вихід стабільним і безпечним для ваших пристроїв.
Зарядка електронних пристроїв.
Розгорніть сонячну панель під прямими сонячними променями на 5 секунд. Червоний індикатор вказує на те, що сонячне світло почало перетворюватися на електроенергію. Підключіть сонячний зарядний пристрій до електронного пристрою через вихідний кабель живлення. Сигнал заряджання буде показано на вашому електронному пристрої.
Рекомендується розміщувати панель перпендикулярно сонячним променям, щоб отримати максимальну продуктивність.
В комплект входить USB кабель довжиною 1м з різними виходами (Type-C, Micro USB, Lightning) для заряджання ваших гаджетів, а також два карабіни для зручної фіксації панелі.
Розміри у складеному вигляді - 252х165mm; Розміри у розгорнутому вигляді - 252х495mm.
Цей продукт не може заряджати ноутбуки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 2x USB: DC 5V/3А (Max) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вага | 450г |
| Штрихкод | 4820246483544 |
| Штрих-код | 4820246483544 |
| Кількість у коробі | 28шт |
| Код УКТЗЕД | 8501 71 00 90 |
| Габаритні розміри | 252mm х 165mm |
| Матеріали | Mono + ETFE |
| Клас захисту, IP | 68 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Сила струму короткого замикання (Isc) | 2.9A |
| Максимальна сила струму (Imp) | 2.8A |
| Максимальна потужність (Pm) | 15W |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 6.3V |
| Максимальна напруга живлення (Vmp) | 5.3V |
| Тип роз'єму | 2xUSB-A |
- Ціна: 2 722 ₴








