Портативна колонка караоке HAVIT HV-SK856BT 20W RGB Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Батарея | 3.7V/3000mAh |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 1А |
| Габаритні розміри | 288mm x 121.5mm x 136mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 8 шт. |
| Матеріали | ABS + тканинна |
| Потужність | 10W x 2 |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Micro SD, USB, Bluetooth, RGB |
| Час відтворення | 6г |
| Час заряду | 3г |
| Час роботи | 5-6г |
| Штрих-код | 6939119079314 |
| Штрихкод | 6939119079314 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 674 ₴





