Портативна колонка караоке HAVIT HV-SK819BT 5W Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Батарея | 3.7V/1200mAh |
| Вага | 300г |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 500mA |
| Габаритні розміри | 102mm х 90mm х 86mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Колір | Чорний |
| Матеріали | ABS + залізна сітка |
| Потужність | 5W |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Micro SD, AUX, Bluetooth |
| Час відтворення | 4-5г |
| Час заряду | 2.5г |
| Час роботи | 5г |
| Штрих-код | 6939119088248 |
| Штрихкод | 6939119088248 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 124 ₴






