Портативна колонка HAVIT HV-SQ133BT 8W RGB Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0 |
| Аудіо входи | AUX, Mic |
| Батарея | 3.7V/2000mAh |
| Вага | 1кг |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 1А |
| Габаритні розміри | 165mm x 155mm x 200mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 4 |
| Діапазон частот | 100Hz-18kHz |
| Живлення | micro-USB |
| Код УКТЗЕД | 8527 13 00 00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | PP + залізна сітка |
| Потужність | 8W |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | AUX, USB, FM, BT, TWS, TF, RGB, MIC IN |
| Час відтворення | 4-5г |
| Час заряду | 4-5г |
| Час роботи | 5г |
| Штрих-код | 6939119040949 |
| Штрихкод | 6939119040949 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴








