Портативна колонка HAVIT HV-SQ128BT 5W RGB Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0 |
| Аудіо входи | AUX, Mic |
| Батарея | 3.7V/1500mAh |
| Вага | 860г |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 1А |
| Габаритні розміри | 171mm х 135mm х 223mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 4 |
| Діапазон частот | 150Hz-18kHz |
| Живлення | micro-USB |
| Код УКТЗЕД | 8527 13 00 00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | ABS + PP |
| Потужність | 5W |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | AUX, USB, FM, BT, TWS, TF, RGB, MIC IN |
| Час відтворення | 4-5г |
| Час заряду | 3-4г |
| Час роботи | 5г |
| Штрих-код | 6939119040925 |
| Штрихкод | 6939119040925 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴








