Портативна колонка HAVIT HV-SQ127BT 40W RGB "PartyBox"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0 |
| Батарея | 7.4V/2400mAh |
| Габаритні розміри | 500mm х 220mm х 270mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 6.5'' x2 |
| Код УКТЗЕД | 8527 13 99 00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 4 шт |
| Матеріали | Поліпропілен |
| Потужність | 40W |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | AUX, USB, FM, BT, TWS, TF, LED, RGB, MIC IN |
| Штрих-код | 6939119025403 |
| Штрихкод | 6939119025403 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 617 ₴


