Портативна колонка HAVIT HV-SK854BT 10W RGB Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0 |
| Батарея | 3.7V/1800mAh |
| Вхідна напруга | 5V/1A |
| Габаритні розміри | 425mm х 65mm х 63.5mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діапазон частот | 50Hz-16kHz |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8527 13 00 00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 12 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Потужність | 10W |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | AUX, USB, FM, BT, TWS, TF, RGB |
| Час відтворення | 6-7г |
| Час заряду | 3.5г |
| Час роботи | 6г |
| Штрих-код | 6939119024703 |
| Штрихкод | 6939119024703 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292 ₴






