Портативна колонка HAVIT HV-SK808BT 8W RGB Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | X4 |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Батарея | 3.7V/1200mAh |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 1А |
| Габаритні розміри | 94mm x 94mm x 213mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 57 мм x2 |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Колір | Чорний |
| Матеріали | ABS + залізна сітка |
| Потужність | 8W |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Bluetooth, AUX, Micro SD, TWS, RGB |
| Час відтворення | 6-8г |
| Час заряду | 3г |
| Час роботи | 6-8г |
| Штрих-код | 6939119056872 |
| Штрихкод | 6939119056872 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴






