
Подовжувач мережевий із заземленням 3 гнізда з кнопкою 3м (3x1.5мм) білий TITANUM STANDARD
317 ₴
- В наявності
- Код: TF-ESS316G-3W
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подовжувач мережевий із заземленням 3 гнізда з кнопкою 3м (3x1.5мм) білий TITANUM STANDARD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Заземлення | + |
| Категорія | Подовжувачі |
| Код УКТЗЕД | 8544 42 90 98 |
| Колір | Білий |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Кількість місць | 3 місця |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Поліпропілен, латунь, мідь |
| Напруга | 250 V В |
| Особливості | З кнопкою |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Із заземленням |
| Товщина кабелю | 1.5 мм |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246483766 |
| Штрихкод | 4820246483766 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴


