Подовжувач мережевий без заземлення 3 гнізда з кнопкою 3м (2x1мм) білий TITANUM STANDARD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Заземлення | - |
| Категорія | Подовжувачі |
| Код УКТЗЕД | 8544 42 90 98 |
| Колір | Білий |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Кількість місць | 3 місця |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Поліпропілен, латунь, мідь |
| Напруга | 250 V В |
| Особливості | З кнопкою |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 10А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Без заземлення |
| Товщина кабелю | 1 мм |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246483742 |
| Штрихкод | 4820246483742 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴



