Повербанк HAVIT HV-PB89 Black 10000mAh
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000mAh |
| Вага | 195г |
| Вихідна напруга | USB1 & USB2: DC5V/2.4А (Max) |
| Вхідна напруга | MicroUSB: DC5V/2A; Type-C: 5V/2A |
| Габаритні розміри | 137mm х 70mm х 16mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Тип роз'єму | Micro USB, USB-C, 2xUSB-A |
| Штрихкод | 6950676216530 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴



