Повербанк HAVIT HV-PB81 Black 20000mAh (PD20W+QC3.0)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000mAh |
| Вага | 295г |
| Вихідна напруга | USB & Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.68А (20W) |
| Вхідна напруга | MicroUSB: DC5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A(18W); Type-C: DC5V/2.6A, 9V/2A 12V/1.5A(18W) |
| Габаритні розміри | 132 x 68 x 22mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Потужність | 20 W |
| Тип роз'єму | Micro USB, Type-C, USB |
| Штрихкод | 6950676210583 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 985 ₴






