Портативний зарядний пристрій HAVIT HV-PB68 з ємністю 20 000 мАг та світлодіодним індикатором заряду. Відмінно підійде для підзарядки смартфона, планшета, МП3-плеєра та інших пристроїв. Обладнано 2 USB-портами для заряду одночасно 2-х пристроїв. Вихідна сила струму становить 2 А.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000mAh |
| Вага | 462г |
| Вихідна напруга | DC5V |
| Вихідний струм | 2.0A |
| Вхідна напруга | MicroUSB: DC 5V/2,0А; Type-C: DC 5V/2,0А |
| Габаритні розміри | 137mm х 67mm х 23mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Тип роз'єму | Micro USB, Type-C, 2USB |
| Штрихкод | 6950676204636 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴






