Повербанк 50000mAh TITANUM 741S 22.5W White
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна напруга | USB1 & USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W); Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 984г |
| Місткість | 50000mAh |
| Вхідна напруга | MicroUSB: DC5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A(18W); Type-C: DC5V/3A, 9V/2A 12V/1.5A(18W) |
| Штрихкод | 4820246484275 |
| Штрих-код | 4820246484275 |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Габаритні розміри | 144mm x 71mm x 65mm |
| Матеріали | ABS |
| Тип роз'єму | Micro USB, USB-C, 2xUSB-A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 027 ₴







