Повербанк 40000mAh TITANUM SP04P PD65W Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | PD65W |
| Вихідна напруга | USB-A 1/2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W); USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 850г |
| Місткість | 40000mAh |
| Вхідна напруга | USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W) |
| Штрихкод | 4820246486491 |
| Штрих-код | 4820246486491 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Габаритні розміри | 153mm x 71mm x 54mm |
| Матеріали | ABS |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Тип роз'єму | 2xUSB-A, 2xUSB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 230 ₴


