Налобний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-H06 800Lm 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 184г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1200mAh x2 змінний |
| Режим роботи | Максимум, мінімум, стробоскоп |
| Комплектація | Наголовний ремінь, акумулятор (2шт), зарядний кабель, документація |
| Штрихкод | 4820246483391 |
| Штрих-код | 4820246483391 |
| Час заряду | 3.5г |
| Дальність | 250м |
| Матеріал корпуса | Алюміній, пластик |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 65mm х 43mm |
| Поверхня рефлектора | Мікротекстурована |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Тип світлодіода | P50 |
| Захист від падіння | 1 м |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| IP | 44 (захист від бризок) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753 ₴









