Налобний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-H05 250Lm 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 250 Lm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 79г |
| Тип акумулятора | Li-pol 850mAh незмінний |
| Режим роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум+COB |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація |
| Штрихкод | 4820246483384 |
| Штрих-код | 4820246483384 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Час заряду | 3.5г |
| Дальність | 110м |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 50mm х 41mm х 34mm |
| Поверхня рефлектора | Гладка |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Тип світлодіода | XPE + COB |
| Захист від падіння | 1 м |
| Індикатор заряду | 5 рівневий |
| Матеріал лінзи | Пластик |
| IP | 44 (захист від бризок) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴









