Налобний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-H04 200Lm 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 66г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1200mAh вбудований |
| Режим роботи | Максимум, COB-максимум |
| Комплектація | Наголовний ремінь, кріплення на голову, зарядний кабель, документація |
| Штрихкод | 4820246483377 |
| Штрих-код | 4820246483377 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Час заряду | 3.5г |
| Дальність | 90 м |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 82mm x 43mm x 30mm |
| Поверхня рефлектора | Гладка |
| Спосіб заряду | micro USB |
| Тип світлодіода | XPE + COB |
| Захист від падіння | 1 м |
| Матеріал лінзи | Пластик |
| IP | X2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴









