Навушники накладні бездротові HAVIT HV-H605BT Black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Сумісність | Micro SD, AUX, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 260г |
| Ємність акумулятора | 200mAh |
| Штрихкод | 6939119067397 |
| Штрих-код | 6939119067397 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 00 90 |
| Габаритні розміри | 170mm х 146mm х 90mm |
| Матеріали | ABS |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Вхідний струм | DC 5V/1А |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Діаметр динаміка | 40 мм x 2 |
| Живлення | USB-C |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Час відтворення | 11г |
| Час заряду навушників | 1.5г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴






