Стильні зручні навушники з підключенням по bluetooth.
Можливість слухати музику або улюблені аудіокниги з карти Micro CD, так само навушники обладнані Fm приймачем, і лінійним входом AUX.
Зручне розташування кнопок управління порадує користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth V4.2 |
| Вага | 150 г |
| Габаритні розміри | 150mm x 195mm x 68mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 40 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Живлення | micro-USB |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + ТРЕ |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Micro SD, AUX, Bluetooth, FM |
| Час відтворення | 3-4г |
| Час заряду навушників | 2-3г |
| Штрих-код | 6939119020484 |
| Штрихкод | 6939119020484 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴


