Навушники виготовлені з пластику в сучасному дизайні. Оголів'я виконане анатомічної форми, що сприяє комфортному використанню моделі протягом тривалого часу. М'які амбушюри із шкірзамінника щільно прилягають до вух і перешкоджають змішуванню відтвореного звуку з зовнішніми шумами. Вбудований мікрофон розширює функціональність пристрою, дозволяє використовувати його в якості гарнітури, записувати і передавати голосові повідомлення. Для управління звуковим відтворенням служить спеціальна кнопка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1.2м |
| Діаметр динаміка | 40 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Опір | 32 Ом |
| Чутливість | 98±3dB |
| Штрих-код | 6950676221695 |
| Штрихкод | 6950676221695 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴






