Гарнітура HAVIT HV-H2106d виконана з матеріалів високої якості, а дизайн продуманий до дрібниць, завдяки чому гарнітура не доставлятиме дискомфорту стискаючи голову при тривалому використанні.
Ідеально підходить для онлайн ігор, прослуховування музики, обміну миттєвими повідомленнями за допомогою додатків телефонії (Skype, Zoom та інші). Також підтримує прийом телефонних дзвінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 2м |
| Діаметр динаміка | 40 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Матеріали | TPE |
| Опір | 32 Ом |
| Чутливість | 116dB |
| Штрихкод | 6950676289626 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴


