Для прослуховування музики або спілкування з друзями добре мати навушники. Навушники Havit мають популярний дизайн амбушюрів, які красиво закривають вухо, і до того ж вони дуже компактні. Їх закрита конструкція гарантує бездоганну ізоляцію від надокучливого фонового шуму. Навушники Havit H205D мають роз'єм 3,5мм. Завдяки частотного діапазону від 20 до 20000 Гц ви можете бути впевнені, що почуєте кожну ноту. Навушники оснащені вбудованим мікрофоном. Havit H205D мають міжнародний рейтинг захисту IPX4.
Мікрофон обов'язково сподобається всім користувачам. Мікрофон навушників Havit забезпечить бездоганний зв'язок з друзями. Його складна конструкція не завадить якості звуку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) х 2 |
| Вага | 100 г |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1.4 м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Колір | Чорно-сірий |
| Опір | 32 Ом |
| Чутливість | 115dB |
| Штрих-код | 6939119033668 |
| Штрихкод | 6939119033668 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴






