Навушники HAVIT H201d являють собою накладну гарнітуру, що забезпечує якісне відтворення аудіофайлів. М'які амбушюри створюють комфортне носіння, а вбудований мікрофон з кнопкою прийняття виклику дозволяє використовувати даний девайс в якості гарнітури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1.2м |
| Діаметр динаміка | 40 мм x 2 |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Чутливість | 110dB ± 3dB |
| Штрихкод | 6939119031039 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴



