Ви перебуваєте в пошуках компактних, модних навушників, які підходять як для комп'ютера, так і для портативної аудіоапаратури? Тоді пропонуємо до Вашої уваги модель від HAVIT HV-H978BT які мають стильний вигляд, якісний звук і зручність. З ними Ви будете себе почувати не тільки сучасним і модним, а й будете себе почувати комфортно.
Дані навушники мають вагу всього лише 15 грам, але при цьому звучання бездоганно. Завдяки шийного обода, Ви завжди зможете відрегулювати розмір.
Варто відзначити, що дана модель навушників оснащена 3 наборами силіконових амбушюр і гумок (маленькі, середні і великі). Навушники HAVIT HV-H978BT сидять дуже щільно, і Вам не варто боятися, що Ви їх втратите при повороті голови, так як на навушниках є спеціальні кріплення.
Дана модель оснащена мікрофоном, а також є регулятор гучності, кнопки управління треками, кнопка прийняти/відхилити виклик. Акумулятор розрахований на 6 годин використання. Ви можете безперервно слухати музику 4-6 годин і Вам вистачить заряду на 8 годин в режимі розмови. У кожному навушнику встановлено акумулятор на 60mAh. Навушники заряджаються дуже швидко, повністю за 2 години.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 60mAh х 2 |
| Інтерфейс | Bluetooth V4.2 |
| Вага | 15 г |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 6 мм x 2 |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Час відтворення | 8г |
| Час заряду навушників | 2г |
| Штрих-код | 6939119017743 |
| Штрихкод | 6939119017743 |
- Ціна: 870 ₴



