Набір LED Світильників акумуляторних з датчиком руху VIDEX VL-NL075-22
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 35 Lm x2 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вага | 33г x3 |
| Тип акумулятора | Li-pol 3.7V 750mAh вбудований |
| Штрихкод | 4820246486477 |
| Штрих-код | 4820246486477 |
| Кількість у коробі | 72 шт. |
| Час заряду | 1,5г |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колірна температура світла | 3000/4500/6500K |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Габаритні розміри | 48mm х 48mm х 19mm |
| Спосіб заряду | USB-C (5B, 0.5A) |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴










