Ігрові навушники з мікрофоном HAVIT HV-H2033d White
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| АКЦІЇ | Знижка -15% |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 2.2м |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 00 90 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Мікрофон | Ω6*5мм |
| Опір | 20 Ом ± 15% |
| Чутливість | 121±3dB |
| Штрих-код | 6939119065102 |
| Штрихкод | 6939119065102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 007 ₴







