Ігрові навушники з мікрофоном HAVIT HV-H2013d RGB - це відмінні ігрові повнорозмірні навушники з мікрофоном. Мають чисте звучання і якісний мікрофон, що дозволяють повністю насолодитися як відмінним звуком при прослуховуванні музики так і спілкуванням в голосових чатах з іншими гравцями або співрозмовниками.
Динаміки великого калібру 50мм забезпечують широке звукове поле та потужні баси ігрової гарнітури видаючи чистий звук. Віртуальний об'ємний звук забезпечує підвищений рівень точності звуку, ніколи не пропустите жодного звуку для швидких дій в іграх.
Корус виготовлено з надійного пластику з металевою сіткою та вбудованою плавною підсвіткою RGB. Виготовлені зі штучної шкіри та м'якої середини амбушюри та оголів'я забезпечують винятковий комфорт. Регульовані по довжині навушники і кабель довжиною 2м забезпечують безболісне носіння і прекрасне сприйняття звуку.
Вбудований гнучкий високочутливий всеспрямований мікрофон з пасивним шумозаглушенням допоможе в голосових чатах під час ігр або онлайн-відео чи конференціях. Висока точність і плавність регулювання колещатка гучності на навушнику, дозволяють контролювати гучність, як вам подобається.
Технічні параметри:
Діаметр динаміка: 50мм
Опір: 20 Ом ±15%
Чутливість: 106дБ ±3дБ
Частотний діапазон: 20Гц – 20кГц
Мікрофон: 6мм х 5мм
Чутливість мікрофона: -42дБ ±3дБ
Довжина каелю: 2м ±0.1м
Штекер: 3.5мм + 3.5мм + USB
Havit Gaming пропонує різноманітні ігрові гарнітури з чудовим ігровим дизайном та підсвіткою. Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) x2, USB |
| Вольтаж | 5V |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 2м |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 00 90 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Мікрофон | Ω6*5мм |
| Опір | 20 Ом |
| Підсвітка | RGB |
| Чутливість | 106±3dB |
| Штрих-код | 6939119014773 |
| Штрихкод | 6939119014773 |
- Ціна: 856 ₴








