Колонки HAVIT HV-SK706 - це компактні акустичні колонки, які відмінно підійдуть для ноутбука так і для настільного ПК. Інтерфейс підключення є USB 2.0, аудіо вхід - mini-Jack 3,5 мм.
Колонки мають загальну потужність 6W (по 3W кожна), що дозволяє відтворювати гучний об'ємний звук для невеликого розміру колонок. Також акустика оснащена регулятором гучності, що дозволить налаштувати найбільш комфортний для Вас рівень шуму.
Вбудована LED-підсвітка динаміків плавно надає додаткових вражень від ігрового процесу, прослуховування музики або перегляду фільмів. Компактні розміри колонок забезпечують їх зручне розташування на робочому столі, а оригінальний і стильний дизайн вдало поєднується з будь-яким інтер'єром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 2.0, AUX (3.5мм) |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Габаритні розміри | (77mm х 70mm х 105mm) х 2 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діапазон частот | 30Hz-15KHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Пластик |
| Опір | 4 Ом |
| Потужність | 3W x 2 (RMS) |
| Підсвітка | RGB |
| Штрих-код | 6939119032883 |
| Штрихкод | 6939119032883 |
- Ціна: 481 ₴




