Захищений повербанк з сонячною батареєю HAVIT HV-PN022 20000mAh
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000mAh |
| Вихідна напруга | USB1: DC5V/2.1А; USB2 & Type-C: DC5V/3А; Бездротова зарядка: 5W |
| Вхідна напруга | MicroUSB: DC 5V/3А; Type-C: DC 5V/3А; Lightning: DC 5V/1А; Solar panel: 5V/250mA (max) |
| Габаритні розміри | 177mm х 90mm х 29mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Тип роз'єму | 2USB, Micro USB, Type-C, Lightning |
| Штрих-код | 6939119072933 |
| Штрихкод | 6939119072933 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 807 ₴








