Материал: ABS+PC Входное напряжение: AC 100-240V~50/60Hz, 0,35A Выходной ток: 5V-2,0A Размеры: 85*35*20мм Вес: 34,6г±0,5г Тип разьема: Lightning
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 г |
| Вихідна напруга | DC5V/2.0A |
| Вхідна напруга | AC100-220V 50/60Hz 0.35A |
| Габаритні розміри | 85mm x 35mm x 20mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Матеріали | ABS+полікарбонат |
| Тип роз'єму | USB, Lightning |
| Штрих-код | 6939119003074 |
| Штрихкод | 6939119003074 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴


